قوانین


قوانین وبسایت

و

 فعالیت در سایت به روز شده در تاریخ

جمعه , 17 خرداد 1393

با سلام

این قسمت از سایت مختص اعلام قوانین میباشد و محتوای آن ملاک نحوه مدیریت و برخورد با کاربران و کسانی که از خدمات گروه فناوری اطلاعات ایران وب سرور استفاده میکنند خواهد بود. محتوای این بخش ممکن است به مرور زمان و یا در شرایط خاص بروز رسانی شود ، لذا آگاهی از جدید ترین محتوای این بخش وظیفه شما بعنوان کاربر این سایت میباشد .

از انجا که  ایران وب سرور ملاک خود را کیفیت و برتری همه کاربران و یکسان بود انان قرار داده است در نتیجه کاربران عزیزی که یکی از بند های قانون زیر را رعایت نکنند سایت انان مسدود(Suspended) یا ارائه خدمات به آنان متوقف خواهد شد جهت باز شدن سایت یا ارائه دوباره خدمات می بایست با واحد مدیریت سرورمورد نظر خود یا واحد پشتیبانی وبسایت مکاتبه نمایید.

فصل یکم قوانین مربوط به سایت ها

مبحث یکم قوانین مربوط به محتوای سایت ها

ماده (1)  در صورتی که محتوای سایت مورد نظر مخالف با  موضوع ماده 21 قانون جرايم رايانه اي ایران باشد که شامل

الف ) محتوای علیه عفت و اخلاق عمومی

ب) محتوای علیه مقدسات اسلامی

ج) محتوای علیه امنیت وآسایش عمومی

د) محتوای علیه مقامات ونهادهای دولتی و عمومی

ه ) محتوایی که برای ارتکاب جرایم رایانه ای به کار می رود

ز) محتوای مجرمانه مربوط به امور سمعی و بصری و مالکیت معنوی

و ) محتوایی که تحریک،ترغیب ،یا دعوت به ارتکاب جرم می کند( محتوای مرتبط با سایرجرایم)

باشد  سایت مسدود(Suspended) و ارائه خدمات متوقف خواهد شد جهت باز شدن سایت یا ارائه دوباره خدمات می بایست با واحد مدیریت سرورمورد نظر خود یا واحد پشتیبانی وبسایت مکاتبه نمایید

ماده (2) در صورتی که درخواست مسدود سازی و یا ارسال اطلاعات هاست مورد نظر از سوی مقامات رسمی کشور وزارت محترم دادگستری جمهوری اسلامی ایران،سازمان جرایم رایانه ای و سازمان های مرتبط درخواست شود کلیه اطلاعات هاست مذکور تسلیم میشود و سایت بنا به درخواست انان مسدود خواهد شد

مبحث دوم  قوانین مربوط به فعالیت های سایت ها

 ماده (1) در صورتی که سایت مورد نظر به ارسال ایمیل گروهی و یا انتقال اطلاعات بین سروری بپردازد سایت مسدود(Suspended) و ارائه خدمات متوقف خواهد شد جهت باز شدن سایت یا ارائه دوباره خدمات می بایست با واحد مدیریت سرورمورد نظر خود یا واحد پشتیبانی وبسایت مکاتبه نمایید

ماده (2) در صورتی که سایت مورد نظر به دلیل حملات مخرب از جمله ddos و… دارا باشد وبسایت ایران وب سرور منظور به حفظ کیفیت دیگر مشترکان میتواند سایت مورد نظر را مسدود نمایند و پس از یک هفته ازاد کند و در صورت تکرار مجدد حملات مخرب سایت را مسدود دائم و مدیر ان نسبت به انتقال ان از سرور اقدام نماید .

ماده (3) کاربر موظف هستند از هاست های خود 1 بک آپ سالم داشته باشند ، بک آپ گیری نیز در سرور بک آپ به صورت هفتگی گرفته می شوند و در صورت به وجود آمدن مشکل برای بک آپ ، کاربر باید لینک مستقیم بک آپ را برای ریستور ارائه نماید و ما هیچ گونه مسئولیتی در قبال آن نخواهیم داشت .

مبحث سوم  قوانین مربوط به فعالیت های مالی کاربران و مشتریان وبسایت

ماده (1) مشتریان گرامی که نسبت به افزایش اعتبار خود به هر صورت انلاین و… اقدام میکنند امکان ارسال درخواست عودت هزینه شارژ شده را ندارند و تنها قادر به خرید با اعتبار هستند

ماده (2) عودت وجه تنها و تنها در صورت وجود یکی از دلایل زیر انجام میشود

1-  خرابی سرویس میزبانی وب و قادر نبودن تیم پشتیبانی به حل مشکل بعد از 15 روز
2- تمایل نداشتن به میزبانی و فروش محصول به شخص مذکور

مبحث سوم  قوانین مربوط مالکیت معنوی کاربران و مشتریان و وبسایت

 ماده (1) کاربران متقاضی ثبت دامنه  برای ثبت دامنه در هندل خود میبایست قبل از ارسال سفارش نهایی تیکت ارسال کنند و درخواست پنل کنند در غیر اینصورت در پنل وبسایت و تحت مالکیت مشتری است و امکان تغییر پنل تا زمان انقضا نمیباشد

نکات:زمان اعمال قانون در کلیه موارد به تشخیص واحد مدیریت وبسایت میباشد

فصل دوم قوانین مربوط به ارتباط با وبسایت (تیک زدن ، تماس تلفنی ، …..)

قانون شماره 1 (ثبت نام)

• تمامی کاربران می بایست به هنگام ثبت نام در سایت، کلمات مناسبی به عنوان نام کاربری خود انتخاب نمایند. استفاده از نام های سیاسی نیز ممنوع می باشد.

• از ساخت بیش از یک شناسه کاربری در سایت جداً خودداری فرمایید

قانون شماره 2 (عنوان تیک ها ایمیل ها و متن آن ها )

• – کاربران می بایست به هنگام ارسال سوالات، مشکلات و پیغامهای خود از یک عنوان مناسب استفاده نمایند. این عنوان می بایست در رابطه با سوال، مشکل و یا پیغام ایشان بوده و نشان دهنده محتوای آن باشد. در غیر اینصورت در حالتی که کاربر جدید باشد به او اخطار داده خواهد شد. در صورت تکرار این عمل توسط کاربران – چه جدید و چه قدیمی – با وی برخورد خواهد شد.

اخطار ==> انتخاب عنوان بی ربط با موضوع بحث = برخورد با کاربر ! <==اخطار

• – استفاده از کلمات و جملات رکیک و توهین آمیز در متن یا عنوان تیکت ها و ابزار های ارتباطی وبسایت اکیدآ ممنوع میباشد , در صورت مشاهده تیکت یا ایمیل حذف خواهد شد . ( در صورت تکرار یوزر فرد خاطی پاک خواهد شد )

• کلیه مطالبی که در تیکت ها مطرح می شوند می بایست به زبان فارسی نوشته شوند، مگر مطالبی که از یک منبع خارجی که به زبان دیگری است نقل قول شود. ارسال مطالب به زبان ساختگی Fingilish ( متونی که در آنها عبارات فارسی با کاراکترهای انگلیسی نوشته می شوند – برای مثال عبارت “سلام” به صورت “salam” نوشته می شود ) نیز اکیداً ممنوع می باشد.

• در صورتی که امکان تایپ فارسی را به هر دلیل ندارید ، میتوانید از این سایت استفاده کنید یا ارسال مطلب خود را به زمانی که این امکان را داشتید موکول کنید . در صورت مشاهده چنین مواردی ؛ بدون در نظر گرفتن محتوای مطلب ، پست مربوطه پاک خواهد شد.

• پیش از مطرح کردن سوال خود از سایت های جستجوی استفاده کرده و در صورتی که به جواب سوال خود نرسیدید، اقدام به ساخت تیکت جدید نمایید

• لطفاً در هنگام طرح سوالات خود آن ها را به صورت جداگانه مطرح فرمایید. بدین معنی که در صورتی که سوال های گوناگونی دارید، آنها را در چندین تیکت مطرح نمایید و از مطرح کردن تمامی سوالات در یک تیکت خودداری فرمایید.

• بی احترامی به مدیران سایت در هر صورتی و به هر دلیلی و در هر محیطی باعث  و بسته شدن یوزر کاربری فرد خاطی خواهد شد .

.
پ.ن 1:

گارانتی عودت وجه هاست و نمایندگی هاست تنها در صورت قطعی هاست در بازه 7 روزه امکان پذیر میباشد و اپراتور های وبسایت موظف هستند  در بازه 7 روزه به حل مشکل پرداخته در صورت عدم توان در حل مشکل گارانتی محسابه میشود-تاریخ اجرای حکم اسفند نود

موافقت نامه
اتمام حجت

توجه : در صورت رعایت نکردن قوانین با کاربر خاطی برخورد خواهد شد و قوانین برای همه یکسان اجرا خواهد شد . برای ایجاد محیط بهتر در انجمن لطفآ از قوانین پیروی کنید .

نکته : این قوانین کاملا جدی اجرا می شود و با افراد خاطی برخورد می شود.

با خواندن این قوانین شما مسئولیت رفتار و ارسالهای خود را در سایت به عهده خواهید گرفت. در صورتی که از قوانین مذکور حمایت نکنید با شما برخورد خواهد شد. اجرای این قوانین به خواست بسیاری از افراد و به خصوص به لحاظ راحتی تمامی کاربران ملزوم می باشد.
با امید به اینکه با به کارگیری قوانین سایت و دستورالعملهایی که در آینده به آنها اضافه خواهد شد بتوانیم رضایت شما کاربر گرامی را جلب کنیم. به امید ساعات خوش در هنگام مشاهده این سایت برای شما .


کانال رسمی تلگرام ایران وب سرور کاملا رایگان SSL
logo-samandehiپرداخت بانک سامان
محمد جواد صابریان - 20 اسکریپت : بنده از خدمات ایران وب سرور راضی هستم .ایران وب سرور از نظر من فقط یک شرکت میزبانی وب نیست ، یک گروه بسیار مجرب و پر از امکانات متنوع است که کمتر جایی میشه همه این امکانات رو با کیفیت بالا داشت همچنین از پشتیبانی بی وقفه این شرکت رضایت خاطر دارم و همین امر موجب آسودگی خیال بنده می باشد.
محمد پورداداش - وبیت چند سالی هست که با سایت ایران وب سرور آشنا شدم و چندین سرویس دارم ازشون. واقعا سرعت لود هاست خیلی خوب هست. پشتیبانی بی نظیر و همچنین کیفیت هاست ها با قیمت هایی که دارند فوق العاده بالاست. من به عنوان طراح وب و مدیر سایت وبیت این هاستینگ رو معتبر میدونم وبرای وبمستران پیشنهاد می کنم .
امیرحسین سائمی - برگ گراف : بنده نزدیک 1 سال هست که از سرویس های ایران وب سرور استفاده میکنم ، سرویس های این سایت قیمت بسیار مناسبی داره و مثل خیلی هاستینگ های دیگه این قیمت کم دلیل بر کیفیتی اون نیست و از نظر من ویژگی هاست های ایران وب سرور با هاستینگ های برتر ایران فرقی نداره .
زهرا سالاری - کانون تبلیغات میهن : بنده به وسیله یکی از دوستان با ایران وب سرور آشنا شدم ، از این شرکت راضی هستم و به دوستان توصیه میکنم حتما از امکانات این شرکت استفاده کنند همچنین از پشتیبانی این شرکت که شبانه روز در خدمت مشتریان هستن راضی و ازشون تشکر میکنم .
6254کاربر8317سرویس فعال
 • هاست لینوکس

  • هاست لینوکس ایران وب سرور با آپتایم 99% همراه کنترل پانل قدرتمند cPanel و قیمت مناسب. میزبانی امن برای وب سایت های PHP شما مانند وردپرس ، جوملا ، دیتالایف ، MyBB و غیره. همچنین اگر برنامه نویس PHP هستید می توانید از هاست لینوکس ایران وب سرور جهت اجرا پروژه های خود استفاده نمایید.

 • هاست لینوکس cPanel

  • هاست های لینوکس با کنترل پانل cPanel محبوب ترین نوع این خدمات است. تمامی هاست های لینوکس ایران وب سرور با کنترل پانل محبوب سی پنل ارائه می شود.این پنل قدرتمند همان طور که بسیار رابط کاربری مناسب و کاربرپسندی دارد از امکانات و ویژگی های فوق العاده ای نیز برخوردار است تا تجربه فوق العاده ای را هنگام راه اندازی وب سایت دلخواه برای شما فراهم کند.

 • هاست وردپرس

  • امروزه وردپرس ( Wordpress ) به دلیل امکانات فراوان و تیم پشتیبانی قدرتمند به محبوب ترین سیستم مدیریتسایت یا CMS تبدیل شده است. در ایران و سراسر جهان طراحان وب از این سیستم برای راه اندازی وب سایت های پویا و قدرتمند با ظاهر شکیل استفاده می کنند. هاست وردپرس ایران وب سرور نهایت سازگاری برای نصب و استفاده از این سیستم مدیریت محتوا را برای شما فراهم می کند تا با عملکرد و امنیت مناسب وب سایت خود را راه اندازی و مدیریت کنید.

 • سرور مجازی

  • سرور مجازي دقيقا همانند يک سرور اختصاصي آلمان مستقل و با همان سطح دسترسي عمل مي نمايد، با اين تفاوت که چند عدد سرور مجازي آلمان بر روي يک سرور فيزيکي قرار مي گيرند. هر سرور مجازي آلمان بنا بر تنظيمات اوليه، سهم خاصي از منابع سرور از قبيل پردازنده، حافظه اصلي، فضاي ديسک سخت، پهناي باند و … را به صورت اختصاصي و تضمين شده در اختيار مي گيرد.


تمامی حقوق برای ایران وب سرور محفوظ میباشد. © 1391-1396